دیوارپوش چرمی چیست؟

دیوارپوش چرمی

یکی از انواع دیوارپوش ها ، دیوارپوش چرمی است که از جمله یکی از  محبوب ترین دیوارپوش ها در بین مصرف کنندگان و مشتریان است. این نوع دیوارپوش به دیوارکوب چرمی نیز معروف است که به طور تایل چرمی یا پنل چرمی به فروش می رسد. توصیه ما به شما عزیزان این این است که رنگی را انتخاب کنید که هماهنگ با دکوراسیون داخلی باشد و مورد تایید شما طی چند سال آینده باشد زیرا رنگ دیوارپوش چرمی غیر قابل تغییر است. دیوارپوش های چرمی با توجه به جنسی که دارند در صورت له دیدن و کثیفی به راحتی با یک دست مال نم دار تمیز مثل روز اولشا درخشنده و براق می شوند.

دیوار پوش های چرمی با توجه به تنوع رنگی که داران محبوب بسیاری از مشتریان و مناسب برای هر سلیقه و دکوراسیون منزل و محل کار هستند. همچنین این دیوارپوش ها به صورت چرم طبیعی و چرم سینتتیک در بازار موجود می باشند که دارای رنگ های متنوع و ابعاد گوناگون هستند.

نکته قابل توجه در این دیوارپوش ها این است که فقط در سطح های صاف و هموار قابل نصب و استفاده هستند و اگر برای سطح های ناهموار و مسطح آنها را در نظر دارید باید اول سطح خود را با کمک mdf (ام دی اف) خام سطح را هموار کرد و بعد یک لایه از دیوارپوش های چرمی را رو ی آن قرار دهید.

ویژگی دیوارپوش های چرمی

این نوع دیوارپوش می توانند در دکوراسیون داخلی ساختمان ها به جای رنگ و کاغذدیواری استفاده شوند زیرا از شستشوی بهتر و راحت تری برخوردارند. دارای تنوع رنگ هستند و علاوه بر اینکه قابل شستشو هستند دارای مقاومت و پایداری نیز هستند.

بسیاری از مشتریان این سوال را دارند که این دیوارپوش ها قابل جا به جایی هستند ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله. این دیوارپوش ها با توجه به جنس چرمی که دارند به راحتی قابل برداشت و نصب در محل دیگری هستند و برای افرادی که ساکن خانه های استیجاری هستند گزینه ی بسیار خوب و به صرفه ای برایشان هست زیرا هم از نظر خرید مجدد آن ها صرفه جویی می شوند و هم در مصرف انرژی و زمان .

دیوارپوش های چرمی با توجه به جنس چرمی که دارند عایق مناسبی برای عبور صوت و صدا و حرارت گرما و سرما در فصول مختلف سال است. از مزایای دیگر آنها درخشندگی و خاص کردن محیط مد نظر شماست.

سخن پایانی

اگر همچنان در خرید و انتخاب دیوارپوش چرمی مردد هستید می توانید با مراجعه به سایت رونیا انواع طرح ها و رنگ بندی به روز و شیک آن را ملاحظه فرمایید، همچنین می توانید با شماره تماس ما در جهت معرفی و راهنمایی بیشتر در این زمینه تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به شما مشتریان خوش سلیقه نهایت کمک را در جهت ارائه بهترین گزینه انتخاب برای مکان مورد نظر شما را انجام می دهند.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 1
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 3
بازدیدکنندگان دیروز : 1
بازدید امروز : 4
بازدید دیروز : 1
کل بازدیدکنندگان : 28
کل بازدیدها : 38